Merrjep Audi 80

Maqina per benz golf Opel astra Audi 80. Kërkoni mbi 25. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe. Të përdorura 1986 Audi 80 në shitje në Kosova, Gjilan për 800. Der Audi 80 B1 (interne Bezeichnungen: Typ 80, ab 1976: Typ 82) ist eine Limousine der Audi NSU Auto Union AG und kam im Frühsommer 1972 als Nachfolger des Audi F103 auf den deutschen Markt. 0 TDI AttractionHatchback, Manual, Naftë, 2WD, E Zezë, 3 Dyer, 5 vendesh, 4 cilindra, 141 kf. Shpallje në Të gjitha komunat. Aug 23, 2021 · Все права защищены. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi 80 cope,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep. It built on advances from the past, like the lightweight engine design of the Audi 80 B1 (1972), and inspired future models, like the Audi A2 (1999), the first 3L car with 4 doors. E doganuar. Classified ads in Të gjitha komunat. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Audi a4 benzin Golf audi Audi b4 audi passat Audi 1. Der Audi 80 B3 (auch als Typ 89 bezeichnet) ist ein Pkw-Modell von Audi, welches als dritte Generation des Audi 80 im Sommer 1986 mit einer vollverzinkten Karosserie vorgestellt wurde. 3 Audi a2 1. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Pa Komente BMW Z4 M40i vs. Jul 06, 2020 · Sporting coupés derived from the Audi 80. com ju ofron gjithashtu një gamë të gjerë të serive Quattro , S-Model , RS- Model si Audi Q7, Q5, Q3, Q8, S8, S3, SQ 5 etj. Pavarësisht nëse jeni duke …. M: Audi B4 80 1992 2. 9 tdi rexhistruar deri 13 janar 2021 me gjendje te rregullt. Audi A4 👉 nga 9,000 Vetura ne shitje nga më shumë se 80 Autosallone dhe portela se merrjep vetura, merrjep kosov, gjirafa vetura etj ne tere Kosoven. Manual Petrol 1996 157,000 KM. 14 Tet 19:38 AUDI 80 B4. com: Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në Kosovë dhe Shqipëri !. Dizel / Naftë. Kërkoni shpallje në MerrJep. Auto przygotowane do rejestracji Posiada komplet dokumentów. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. The Audi A4 is a line of compact executive cars produced since 1994 by the German car manufacturer Audi, a subsidiary of the Volkswagen Group. During this B4 generation, Europe dropped the 90 badge while the U. Të tjera , 16. Të gjitha Makina Vetura Audi 80 Pejë. E doganuar. Shitet vetura audi 80 viti 87. 5 ideal for gas plant, year 2010 kilometers 230. Get Your Audi 80 Auto Parts from AutoZone. Viti: 1987. Të gjitha Makina Vetura Audi 80. 9 tdi rexhistruar deri 13 janar 2021 me gjendje te rregullt. 6 dizel kompletan u delovima,slanje preko AKS-a farovi u voyilu su u odlicnom stanju kao novi BOSCH,limarija mu je losa. 80 / Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. 9 A8 Audi 4 mercedes sel Cabrio TT Fiat 1. Shpallje në Të gjitha komunat. Pavarësisht nëse jeni duke …. 9 tdi fabrikisht vetura shitet vetem per pjes motorrin e ka shum te mir. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Të tjera , 16. Audi 80 Motorri 1. com - Falas. Opel astra Audi a6 Benz Fiat punto 4x4 Mercedes-benz ford fokus papaq Quattro A8 Cabrio mercedes sel Audi 4 TT Fiat 1. Classified ads in Të gjitha komunat. ly/2VCd598 Engine 2. com enable you to buy and sell almost anything on your community. do produkcji wprowadzono silnik Diesla, a facelifting drugiej generacji (1984) przyniósł pełne ocynkowanie nadwozia, które było stosowane we wszystkich następnych generacjach. To view your specific vehicle's manuals, please enter a valid 17 digit VIN (Vehicle Identification Number). Audi A4 👉 nga 9,000 Vetura ne shitje nga më shumë se 80 Autosallone dhe portela se merrjep vetura, merrjep kosov, gjirafa vetura etj ne tere Kosoven. al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. 3000 by the time I wake upp????. Audi 80(B4)Wiring Diagrams. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Kërkoni shpallje në MerrJep. Audi, 80 në gjithë Kosovën Audi 80. com - Falas. 2022 Audi RS e-tron GT [UK] 2022 Audi RS e-tron GT. Fiat Punto | Polovni automobili - auto oglasi Najposećeniji sajt za polovne i nove automobile u Srbiji. 16 Mar 21:57. al mund të gjeni më shumë Audi 80 nga më shumë shitës të makinave!. OPEL CORSA C 1. Të tjera , 16. Postavljen: 2021-08-30 08:35:01 …. 0 Bmw 5 Audi a 4 audi x6 opel zafira Audi a7 Nissan navara jetta bmw x1 Vetur a6. 6 Fellga Audi a8 16v Golf 4 1. Maqina per golf 3 benzin 1. Progress is a mindset. 8s Audi80 Blind b4 Benz cd220 Volkswagen golf 5 motor Audi a3 quattro Golf 2 80. Pierwsza wersja (B1) zdobyła tytuł Samochodu Roku 1973. Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në …. 80 / Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Media in category "Audi Coupé" The following 5 files are in this category, out of 5 total. 6 dizel kompletan u delovima,slanje preko AKS-a farovi u voyilu su u odlicnom stanju kao novi BOSCH,limarija mu je losa. Audi 80 80 Back Main Main. Per me shume klikoni. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe. com ju ofron gjithashtu një gamë të gjerë të serive Quattro , S-Model , RS- Model si Audi Q7, Q5, Q3, Q8, S8, S3, SQ 5 etj. Kërkoni shpallje në MerrJep. Maqina per benz golf Opel astra Audi 80. Postavljen: 2021-08-30 08:35:01 …. Biznes dhe punë , 8. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi 80 1995 b4 1. Disa nga modelet e kësaj serie si Audi A4 2009, Audi A4 2008, Audi A4 2010, Audi A4 2005 dhe të tjera, mund t'i gjeni në MerrJep. Particularity met inruil oude motor. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Der Audi 80 B3 (auch als Typ 89 bezeichnet) ist ein Pkw-Modell von Audi, welches als dritte Generation des Audi 80 im Sommer 1986 mit einer vollverzinkten Karosserie vorgestellt wurde. Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në …. 800 Priština, Priština, Priština Na prodaju odlična parcela od 106 ari u Kosovo Polje, pored samog puta Bresje - Dobrevo, pored Terminala,sa konekcijom na regionalni put Kosovo Polje - Peć, na 200 metara od HIB pe. 8 500€172 000 km. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina ,ose vendndodhje Elbasan ,MerrJep. Dizel / Naftë. Gllogoc Sot, 00:18. € 300,00 Margin. Er löste den seit 1978 gebauten Audi 80 B2 ab. Toggle navigation (541) 388-1202 (541) 388-1202;. При использовании материалов с сайта ссылка на turkmenportal. 0 TDI AttractionHatchback, Manual, Naftë, 2WD, E Zezë, 3 Dyer, 5 vendesh, 4 cilindra, 141 kf. 9 tdi rexhistruar deri 13 janar 2021 me gjendje te rregullt. Shes fellne r14 per audi 80 dhe branik. Aluminum rims …. 12,399 EUR (Çmimi) 13,000 EUR (Çmimi me ndërrim) Naftë. AUDI 80 Cabrio 16v gpl. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi 80 cope,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep. Audi 80 (B3) 1. Audi Original Zubehör Audi collection Audi Tradition Entdecken Sie in der Audi Shopping World die Audi Online Shops und Kataloge. 0 Bmw 5 Audi a 4 audi x6 opel zafira Audi a7 Nissan navara jetta bmw x1 Vetur a6. 80 / Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Vendbanime , 1. com enable you to buy and sell almost anything on your community. 9 A8 Audi 4 mercedes sel Cabrio TT Fiat 1. Kërkoni shpallje në MerrJep. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe. Toyota Supra 2020. I like this car. audi 80 | Drenas. 9 TURBO DIESEL SHUM E RUJTNE SI MBRENDA DHE JASHTE FABRIKISHT DIESEL ME 5 SHPEJTESI 4 GOMAT E REJA CENTRAL, HIDROLIG, ME DY QELSA TE GJITHA SERVISET I KA TE BERA PER INVESTIME. 7 Mars, 2020. 150 000 - 159 999 km. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. 99 E, (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN), Frazat më të njohura të kërkimit në Kosovë. Vetura ne shitje Audi A4. Aug 23, 2021 · Все права защищены. Të përdorura 1986 Audi 80 në shitje në Kosova, Gjilan për 800. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi 80 cc 100,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep. com: Audi | Vetura në shitje në Vushtrri - Kerkoni ose postoni tani Audi | Vetura në Vushtrri ! Shpallje falas ne MirLir. al mund të gjeni më shumë Audi 80 nga më shumë shitës të makinave!. Classified ads in Të gjitha komunat. 0 TDI AttractionHatchback, Manual, Naftë, 2WD, E Zezë, 3 Dyer, 5 vendesh, 4 cilindra, 141 kf. Darko prodaje zemljište 10. 8 Audi S2 Quatro Audi b4 …. Vendbanime , 1. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. 8 Traum in Bestzust. com: Audi | Vetura në shitje në Mitrovicë - Kerkoni ose postoni tani Audi | Vetura në Mitrovicë ! Shpallje falas ne MirLir. Pierwsza wersja (B1) zdobyła tytuł Samochodu Roku 1973. Elektronika , 2. При использовании материалов с сайта ссылка на turkmenportal. al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Vendbanime , 1. 0 Bmw 5 Audi a 4 audi x6 opel zafira Audi a7 Nissan navara jetta bmw x1 Vetur a6. Vetura në shitje Iveco Audi A6 me TV Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. The A4 has been built …. Audi 80 (B2, Typ 81,85) 1978 - 1984 Sedan. Gllogoc Sot, 00:18. E doganuar. Biznes dhe punë , 8. ly/2VCd598 Engine 2. al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh …. Classified ads in Të gjitha komunat. https://bit. Audi 80 Data 24/02/2018 12:02 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi 80 1995 b4 1. 0 Audi Q7 opell astra golf 7 2. Të tjera , 16. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators. Every Audi car has a unique identifier code called a VIN. com: Vetura në shitje në Skënderaj - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Skënderaj ! Shpallje falas ne MirLir. Sport dhe rekreacion , 7. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. E doganuar. rs je vodeci portal za prodaju polovnih automobila i drugih auto oglasa u Srbiji. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. To view your specific vehicle's manuals, please enter a valid 17 digit VIN (Vehicle Identification Number). 16 Mar 21:57. Të gjitha Automjete Makina Audi 80 Fier. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe. 3 Audi 100 Audi a2 Audi S2 1. Gllogoc Sot, 00:18. 8 Audi S2 Quatro Audi b4 Audi 100 Audi Audi 200 bmw e30 makina ne gjithe shqipri Audi 1985 tdi Ursus audi 80 Audi 80 quattro Golf. 6 Fellga Audi a8 16v Golf 4 1. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. 0 TDI AttractionHatchback, Manual, Naftë, 2WD, E Zezë, 3 Dyer, 5 vendesh, 4 cilindra, 141 kf. April 15 ·. Aug 23, 2021 · Все права защищены. Im Herbst 1991 ersetzte ihn in Deutschland der Audi 80 B4, der auch als Kombi angeboten wurde. Shitet vetura audi 80 viti 87. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi 80 cc 100,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep. Vetura në shitje Mercedes-Benz GL 320 me Mbyllje qendrore në Prishtinë. Aluminum rims …. Kërkoni shpallje në MerrJep. If you have something to sell, publish your ad for free!. AUDI 80 Cabrio 16v gpl. It built on advances from the past, like the lightweight engine design of the Audi 80 B1 (1972), and inspired future models, like the Audi A2 (1999), the first 3L car with 4 doors. rs je vodeci portal za prodaju polovnih automobila i drugih auto oglasa u Srbiji. 8 Audi S2 Quatro Audi b4 Audi 100 Audi Audi 200 bmw e30 makina ne gjithe shqipri Audi 1985 tdi Ursus audi 80 Audi 80 quattro Golf. M: Audi B4 80 1992 2. 9 tdi 4/4 fellne Mercedes a170 Audi 80 4x4 Vetura Audi 80 automatik Sport Audi b 4 goma 15 audi 80 2. com - Falas. Viti: 1987. 8 cm generujący moc 90 PS. Dit deel sy platform met die Volkswagen Passat van 1973-1986 en was beskikbaar as 'n sedan en 'n avant (Audi se naam vir 'n stasiewa). Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. 8 S Year of construction 1991Classification codeC1Type of enginePetrolEngine capacity1,781 cc Odometer reading175,000 kmEngine codePMKilowatt66 kWPart number 026100104. com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Vendbanime , 1. Të përdorura 1986 Audi 80 në shitje në Kosova, Gjilan për 800. Tregukosovar. com обязательна. com: Audi | Vetura në shitje në Prizren - Kerkoni ose postoni tani Audi | Vetura në Prizren ! Shpallje falas ne MirLir. 80 / Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Vetura Audi të reja dhe të përdorura, manuale apo automatike në shitje vetëm në MerrJep. Disa nga modelet e kësaj serie si Audi A4 2009, Audi A4 2008, Audi A4 2010, Audi A4 2005 dhe të tjera, mund t'i gjeni në MerrJep. Kërkoni shpallje në MerrJep. Maqina per benz golf Opel astra Audi 80. Opel astra Audi a6 Benz Fiat punto 4x4 Mercedes-benz ford fokus papaq Quattro 1. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina ,ose vendndodhje Elbasan ,MerrJep. com - Falas. Opel astra Audi a6 Benz Fiat punto 4x4 Mercedes-benz ford fokus papaq Quattro A8 Cabrio mercedes sel Audi 4 TT Fiat 1. Toyota Supra 2020. Audi 80 – model samochodu osobowego segmentu D produkowanego przez Audi AG w latach 1972-2000. Sport dhe rekreacion , 7. Pej Shitet timoni per audi a4 045 661 415. SHITET AUDI 80 1. Audi; 80; Benzin; 1990; 5 000 - 9 999 km; Manual; Targa Kosovare; Ferizaj 28 gusht 20:37. pranoj cdo lloj kontrolli. Tersedia dalam bentuk sedan dan Avant/station wagon. Vetura në shitje Audi Audi A6 - Veturaneshitje. Vendbanime , 1. Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në …. Kërkoni shpallje në MerrJep. Shitet audi a6 ne gjendje te shkelqyer per arsye mosperdorimi. I like this car. При использовании материалов с сайта ссылка на turkmenportal. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi 80 cc 100,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep. 9 A8 Audi 4 mercedes sel Cabrio TT Fiat 1. Shitet vetura audi 80 viti 87. April 15 ·. Pavarësisht nëse jeni duke …. Jul 06, 2020 · Sporting coupés derived from the Audi 80. HARGJIME SHUMË TE VOGLA 4. Kërkoni mbi 25. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. com: Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në Kosovë dhe Shqipëri !. 8 500€172 000 km. Të gjitha Makina Vetura Audi 80. com: Vetura në shitje në Skënderaj - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Skënderaj ! Shpallje falas ne MirLir. SHITET AUDI 80 1. Shitet audi a6 ne gjendje te shkelqyer per arsye mosperdorimi. +383-049 803-396. 2022 Audi RS Q e-tron Dakar Rally. do produkcji wprowadzono silnik Diesla, a facelifting drugiej generacji (1984) przyniósł pełne ocynkowanie nadwozia, które było stosowane we wszystkich następnych generacjach. 9 golf 2 audi golf 3 audi Golf 3 Audi 80 Golf 4 Audi 80 BMW Corsa audi 80 golf Urgjent …. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Flyingsnorlax (@audi_80_cabroilet_2000) on TikTok | 297 Likes. 2 500 EUR Viti: 1999. E SERVISUAR VAJ , FILTERA …. 80 / Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Dizel / Naftë. Tersedia dalam bentuk sedan dan Avant/station wagon. Kupite ili prodajte svoj polovan automobil ili drugo vozilo brzo i efikasno na Mojauto. E regjistruar. HARGJIME SHUMË TE VOGLA 4. M: Audi B4 80 1992 2. Audi A4 👉 nga 9,000 Vetura ne shitje nga më shumë se 80 Autosallone dhe portela se merrjep vetura, merrjep kosov, gjirafa vetura etj ne tere Kosoven. Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në …. com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Audi; 80; Benzin; 1990; 5 000 - 9 999 km; Manual; Targa Kosovare; Ferizaj 28 gusht 20:37. al mund të gjeni më shumë Audi 80 nga më shumë shitës të makinave!. Shitet Makina Vetura Audi 80 Prizren. Maqina per golf 3 benzin 1. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. 8 cm generujący moc 90 PS. +383-049 803-396. com ju ofron gjithashtu një gamë të gjerë të serive Quattro , S-Model , RS- Model si Audi Q7, Q5, Q3, Q8, S8, S3, SQ 5 etj. Vetura ne shitje Audi A4. 8 500€172 000 km. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi 80 cc 100,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep. Viti: 1987. 0 Audi Q7 opell astra golf 7 2. Audi 80 80 Back Main Main. Audi A4 👉 nga 9,000 Vetura ne shitje nga më shumë se 80 Autosallone dhe portela se merrjep vetura, merrjep kosov, gjirafa vetura etj ne tere Kosoven. Audi - pictures, information & specs. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Particularity met inruil oude motor. 5 ideal for gas plant, year 2010 kilometers 230. Kërkoni shpallje në MerrJep. 6 dizel kompletan u delovima,slanje preko AKS-a farovi u voyilu su u odlicnom stanju kao novi BOSCH,limarija mu je losa. Audi; 80; Benzin; 1990; 5 000 - 9 999 km; Manual; Targa Kosovare; Ferizaj 28 gusht 20:37. 58 EUR 58,000 EUR (Çmimi) Naftë. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi 80 cc 100,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep. Manual Petrol 1996 200,000 KM. Classified ads in Të gjitha komunat. 9 A8 Audi 4 mercedes sel Cabrio TT Fiat 1. com enable you to buy and sell almost anything on your community. It built on advances from the past, like the lightweight engine design of the Audi 80 B1 (1972), and inspired future models, like the Audi A2 (1999), the first 3L car with 4 doors. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators. 3 Audi a2 1. Të përdorura 1986 Audi 80 në shitje në Kosova, Gjilan për 800. 9 golf 2 audi golf 3 audi Golf 3 Audi 80 Golf 4 Audi 80 BMW Corsa audi 80 golf Urgjent …. 24900 zł: 24 900 zł: Witam, Przedmiotem ogłoszenia jest youngtimer Audi 80 model B3 z silnikiem benzynowym o pojemności 1. Pa Komente BMW Z4 M40i vs. com ju ofron gjithashtu një gamë të gjerë të serive Quattro , S-Model , RS- Model si Audi Q7, Q5, Q3, Q8, S8, S3, SQ 5 etj. Maqina per golf 3 benzin 1. shes uadi b4 1. Të gjitha Makina Vetura Audi 80. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. 6 dizel kompletan u delovima,slanje preko AKS-a farovi u voyilu su u odlicnom stanju kao novi BOSCH,limarija mu je losa. 99 E, (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN), Frazat më të njohura të kërkimit në Kosovë. com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Shes fellne r14 per audi 80 dhe branik. Kupite ili prodajte auto putem besplatnih oglasa. Making history, the Audi A8 with the Audi Space Frame (1994) defied expectations with its fully aluminium construction. Audi 80 Motorri 1. com обязательна. Vendbanime , 1. Maqina per benz golf Opel astra Audi 80. Get Your Audi 80 Auto Parts from AutoZone. al mund të gjeni më shumë Audi 80 nga më shumë shitës të makinave!. Disa nga modelet e kësaj serie si Audi A4 2009, Audi A4 2008, Audi A4 2010, Audi A4 2005 dhe të tjera, mund t'i gjeni në MerrJep. Audi marketed the 90 as a slightly more upscale version of the Audi 80. https://bit. Audi 80 Data 24/02/2018 12:02 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi. 2 500 EUR Viti: 1999. Every Audi car has a unique identifier code called a VIN. This is the Audi VIN decoder. Vetura në shitje Audi Audi A6 - Veturaneshitje. Të tjera , 16. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi 80 cope,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep. E doganuar. Kupite ili prodajte svoj polovan automobil ili drugo vozilo brzo i efikasno na Mojauto. 4 Opel Astra. Të përdorura 1986 Audi 80 në shitje në Kosova, Gjilan për 800. 0 Bmw 5 Audi a 4 audi x6 opel zafira Audi a7 Nissan navara jetta bmw x1 Vetur a6. 0 TDI AttractionHatchback, Manual, Naftë, 2WD, E Zezë, 3 Dyer, 5 vendesh, 4 cilindra, 141 kf. Flyingsnorlax (@audi_80_cabroilet_2000) on TikTok | 297 Likes. This number contains vital information about the car, such as its manufacturer, year of production, the plant it was produced in, type of engine, model and more. 12,399 EUR (Çmimi) 13,000 EUR (Çmimi me ndërrim) Naftë. Classified ads in Të gjitha komunat. Kërkoni shpallje në MerrJep. Audi Workshop Owners Manuals and Free Repair Document Downloads Please select your Audi Vehicle below: 100 200 50 80 90 a1 a2 a3 a4 a4-allroad a5 a6 a6-allroad a7 a8 cabriolet coupé coupe q3 q5 q7 quattro r8 rs2 rs2-avant rs3 rs4 rs5 rs6 rs7 rsq3 s1 s2 s3 s4 s5 s6 s7 s8 sport-quattro sq5 tt tt-rs tts v6 v8 workshop. 16 Mar 21:57. Making history, the Audi A8 with the Audi Space Frame (1994) defied expectations with its fully aluminium construction. Opel astra Audi a6 Benz Fiat punto 4x4 Mercedes-benz ford fokus papaq Quattro A8 Cabrio mercedes sel Audi 4 TT Fiat 1. We provide the right products at the right prices. Der Audi 80 B3 (auch als Typ 89 bezeichnet) ist ein Pkw-Modell von Audi, welches als dritte Generation des Audi 80 im Sommer 1986 mit einer vollverzinkten Karosserie vorgestellt wurde. Merrjep Vetura Kosove. Toggle navigation (541) 388-1202 (541) 388-1202;. al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Prishtinë 1/19/2019. com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. 16 Mar 21:57. Media in category "Audi Coupé" The following 5 files are in this category, out of 5 total. ly/2VCd598 Engine 2. SHITET AUDI 80 1. 0 TDI AttractionHatchback, Manual, Naftë, 2WD, E Zezë, 3 Dyer, 5 vendesh, 4 cilindra, 141 kf. 333 shpallje për të gjetur ofertat më të mira për Audi …. 3 Audi a2 1. Kupite ili prodajte auto putem besplatnih oglasa. Pierwsza wersja (B1) zdobyła tytuł Samochodu Roku 1973. Kërkoni shpallje në MerrJep. Audi Original Zubehör Audi collection Audi Tradition Entdecken Sie in der Audi Shopping World die Audi Online Shops und Kataloge. 3 Audi 100 Audi a2 Audi S2 1. Pa Komente Harta e sitit;. Auto przygotowane do rejestracji Posiada komplet dokumentów. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi 80 cope,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep. 9,kategori,ose vendndodhje,MerrJep. To view your specific vehicle's manuals, please enter a valid 17 digit VIN (Vehicle Identification Number). com: Audi | Vetura në shitje në Vushtrri - Kerkoni ose postoni tani Audi | Vetura në Vushtrri ! Shpallje falas ne MirLir. Shtëpi dhe familje , 24. Audi A4 👉 nga 9,000 Vetura ne shitje nga më shumë se 80 Autosallone dhe portela se merrjep vetura, merrjep kosov, gjirafa vetura etj ne tere Kosoven. 2005 Audi A32. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Audi 80 80 Back Main Main. Jul 06, 2020 · Sporting coupés derived from the Audi 80. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Të tjera , 16. Audi 80 (B3) 1. Vetura në shitje Audi Audi A6 - Veturaneshitje. 58 EUR 58,000 EUR (Çmimi) Naftë. Tregukosovar. Opel astra Audi a6 Benz Fiat punto 4x4 Mercedes-benz ford fokus papaq Quattro 1. al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. 9 tdi 4/4 fellne Mercedes a170 Audi 80 4x4 Vetura Audi 80 automatik Sport Audi b 4 goma 15 audi 80 2. Viti: 1987. do produkcji wprowadzono silnik Diesla, a facelifting drugiej generacji (1984) przyniósł pełne ocynkowanie nadwozia, które było stosowane we wszystkich następnych generacjach. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi 80 cope,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep. W wersji B2 na początku lat 80. Biznes dhe punë , 8. 3 Audi 100 Audi a2 Audi S2 1. 4 Opel Astra. E regjistruar. Per me shume klikoni. E doganuar. 80 / Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Elektronika , 2. Shpallje në Të gjitha komunat. Prishtinë 1/19/2019. com - Falas. Makina , 243. Të gjitha Makina Vetura Audi 80 Gjakovë. 5 ideal for gas plant, year 2010 kilometers 230. Per me shume klikoni. Vetura në shitje Talbot Mercedes-Benz A 200 me Autopilot Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat. +383-049 803-396. Classified ads in Të gjitha komunat. This number contains vital information about the car, such as its manufacturer, year of production, the plant it was produced in, type of engine, model and more. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi 80 1995 b4 1. Të gjitha Automjete Makina Audi 80 Fier. 6 dizel kompletan u delovima,slanje preko AKS-a farovi u voyilu su u odlicnom stanju kao novi BOSCH,limarija mu je losa. Kupite ili prodajte auto putem besplatnih oglasa. Vetura në shitje Audi Audi A6 - Veturaneshitje. 80 / Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. 5 tdi quatro. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi 80 cope,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep. 9 A8 Audi 4 mercedes sel Cabrio TT Fiat 1. 060 m 2, €6. 9 TURBO DIESEL SHUM E RUJTNE SI MBRENDA DHE JASHTE FABRIKISHT DIESEL ME 5 SHPEJTESI 4 GOMAT E REJA CENTRAL, HIDROLIG, ME DY QELSA TE GJITHA SERVISET …. 2005 Audi A32. 5 audi 80. Audi Workshop Owners Manuals and Free Repair Document Downloads Please select your Audi Vehicle below: 100 200 50 80 90 a1 a2 a3 a4 a4-allroad a5 a6 a6-allroad a7 a8 cabriolet coupé coupe q3 q5 q7 quattro r8 rs2 rs2-avant rs3 rs4 rs5 rs6 rs7 rsq3 s1 s2 s3 s4 s5 s6 s7 s8 sport-quattro sq5 tt tt-rs tts v6 v8 workshop. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Darko prodaje zemljište 10. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe. 14 Tet 19:38 AUDI 80 B4. 9 tdi 4/4 fellne Mercedes a170 Audi 80 4x4 Vetura Audi 80 automatik Sport Audi b 4 goma 15 audi 80 2. Opel astra Audi a6 Benz Fiat punto 4x4 Mercedes-benz ford fokus papaq Quattro 1. Tregukosovar. Audi 80(B4)Wiring Diagrams. The UK quattro Network The UK's mobile Audi 5-cylinder mechanic - 07833 654800, 24x7 Specialist in turbos, quattros, electrics and non-starts. Jul 06, 2020 · Sporting coupés derived from the Audi 80. Maqina per golf 3 benzin 1. Shitet Makina Vetura Audi 80 Prizren. audi 80 | Drenas. 9 tdi rexhistruar deri 13 janar 2021 me gjendje te rregullt. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi 80 cc 100,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators. E doganuar. Progress is a mindset. 8 Audi S2 Quatro Audi b4 …. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. 16 Mar 21:57. Merrjep Vetura Kosove. Audi Audi 80 Cabrio S2 ABY 20V Turbo. Progress is a mindset. Pej Shitet timoni per audi a4 045 661 415. 5 ideal for gas plant, year 2010 kilometers 230. The Cabriolet (Typ 8G) had been introduced in May 1991 and continued to be built long after the B4 had been replaced, receiving similar updates to the Audi 80 B4 and succeeding Audi A4. 0 Audi Q7 opell astra golf 7 2. Auto przygotowane do rejestracji Posiada komplet dokumentów. Shitet vetura audi 80 viti 87. Vetura në shitje Talbot Mercedes-Benz A 200 me Autopilot Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat. Përveç serisë A të veturave, MerrJep. 800 Priština, Priština, Priština Na prodaju odlična parcela od 106 ari u Kosovo Polje, pored samog puta Bresje - Dobrevo, pored Terminala,sa konekcijom na regionalni put Kosovo Polje - Peć, na 200 metara od HIB pe. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi 80 cope,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep. Every Audi car has a unique identifier code called a VIN. 8 Traum in Bestzust. 150 000 - 159 999 km. com - Falas. Media in category "Audi Coupé" The following 5 files are in this category, out of 5 total. The Audi A4 is a line of compact executive cars produced since 1994 by the German car manufacturer Audi, a subsidiary of the Volkswagen Group. 0 Nafte,Kambio manuale, viti 2005. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators. Jul 06, 2020 · Sporting coupés derived from the Audi 80. al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. 9 A8 Audi 4 mercedes sel Cabrio TT Fiat 1. M: Audi B4 80 1992 2. Kërko sipas termit. Opel astra Audi a6 Benz Fiat punto 4x4 Mercedes-benz ford fokus papaq Quattro A8 Cabrio mercedes sel Audi 4 TT Fiat 1. Shes fellne r14 per audi 80 dhe branik. 0 Bmw 5 Audi a 4 audi x6 opel zafira Audi a7 Nissan navara jetta bmw x1 Vetur a6. Shitet Makina Vetura Audi 80 Prizren. ,Makina gjendet në:Tiranë …. 8s Benz cd220 Volkswagen golf 5 motor Audi a3 quattro. 8 500€172 000 km. Të përdorura 1986 Audi 80 në shitje në Kosova, Gjilan për 800. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit …. al mund të gjeni më shumë Audi 80 nga më shumë shitës të makinave!. audi 80 | Drenas. https://bit. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. 2005 Audi A32. 000 with services done. https://bit. 7 Mars, 2020. E SERVISUAR VAJ , FILTERA …. Audi Audi 80 Cabriolet 2. 8 Traum in Bestzust. Vetura në shitje Audi Audi A6 - Veturaneshitje. Die Audi 80 is 'n kompakte uitvoerende motor deur die Duitse vervaardiger Audi (aanvanklik bekend as Auto Union en Audi NSU Auto Union) vervaardig van 1966 tot 1996. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Kupite ili prodajte svoj polovan automobil ili drugo vozilo brzo i efikasno na Mojauto. Audi 80 Motorri 1. 6 dizel kompletan u delovima,slanje preko AKS-a farovi u voyilu su u odlicnom stanju kao novi BOSCH,limarija mu je losa. Audi - pictures, information & specs. com: Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në Kosovë dhe Shqipëri !. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Shtëpi dhe familje , 24. Der Audi 80 B3 (auch als Typ 89 bezeichnet) ist ein Pkw-Modell von Audi, welches als dritte Generation des Audi 80 im Sommer 1986 mit einer vollverzinkten Karosserie vorgestellt wurde. com - Falas. Audi 80 Data 24/02/2018 12:02 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi. Viti: 1987. al mund të gjeni më shumë Audi 80 nga më shumë shitës të makinave!. Menggunakan platform yang sama dengan Volkswagen Passat dari tahun 1973-1986. 9 A8 Audi 4 mercedes sel Cabrio TT Fiat 1. Jul 06, 2020 · Sporting coupés derived from the Audi 80. Manual Petrol 1996 200,000 KM. Audi A4 👉 nga 9,000 Vetura ne shitje nga më shumë se 80 Autosallone dhe portela se merrjep vetura, merrjep kosov, gjirafa vetura etj ne tere Kosoven. Dit deel sy platform met die Volkswagen Passat van 1973-1986 en was beskikbaar as 'n sedan en 'n avant (Audi se naam vir 'n stasiewa). Kërkoni mbi 25. Darko prodaje zemljište 10. Audi Workshop Owners Manuals and Free Repair Document Downloads Please select your Audi Vehicle below: 100 200 50 80 90 a1 a2 a3 a4 a4-allroad a5 a6 a6-allroad a7 a8 cabriolet coupé coupe q3 q5 q7 quattro r8 rs2 rs2-avant rs3 rs4 rs5 rs6 rs7 rsq3 s1 s2 s3 s4 s5 s6 s7 s8 sport-quattro sq5 tt tt-rs tts v6 v8 workshop. OPEL CORSA C 1. Makina , 243. If you have something to sell, publish your ad for free!. 2 500 EUR Viti: 1999. Opel astra Audi a6 Benz Fiat punto 4x4 Mercedes-benz ford fokus papaq Quattro A8 Cabrio mercedes sel Audi 4 TT Fiat 1. 24900 zł: 24 900 zł: Witam, Przedmiotem ogłoszenia jest youngtimer Audi 80 model B3 z silnikiem benzynowym o pojemności 1. Pa Komente BMW Z4 M40i vs. SHITET AUDI 80 1. 2005 Audi A32. Particularity met inruil oude motor. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi 80 1995 b4 1. Aug 23, 2021 · Все права защищены. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Sport dhe rekreacion , 7. The Audi Online Owner's Manual features Owner's, Radio and Navigation Manuals for Audi vehicles from model year 2008 to current. Audi 80 Data 24/02/2018 12:02 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi. Video von Jürgen Brauer. Të gjitha Makina Vetura Audi 80 Gjakovë. Dit deel sy platform met die Volkswagen Passat van 1973-1986 en was beskikbaar as 'n sedan en 'n avant (Audi se naam vir 'n stasiewa). SHITET AUDI 80 1. Audi Audi 80 Cabrio S2 ABY 20V Turbo. Shitet vetura audi 80 viti 87. Audi 80 Motorri 1. Making history, the Audi A8 with the Audi Space Frame (1994) defied expectations with its fully aluminium construction. 9 TURBO DIESEL SHUM E RUJTNE SI MBRENDA DHE JASHTE FABRIKISHT DIESEL ME 5 SHPEJTESI 4 GOMAT E REJA CENTRAL, HIDROLIG, ME DY QELSA TE GJITHA SERVISET I KA TE BERA PER INVESTIME. Viti: 1987. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi 80 cc 100,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep. The Cabriolet (Typ 8G) had been introduced in May 1991 and continued to be built long after the B4 had been replaced, receiving similar updates to the Audi 80 B4 and succeeding Audi A4. 3 Audi 100 Audi a2 Audi S2 1. Tregukosovar. Audi - pictures, information & specs. Opel astra Audi a6 Benz Fiat punto 4x4 Mercedes-benz ford fokus papaq Quattro 1. Aluminum rims …. 800 Priština, Priština, Priština Na prodaju odlična parcela od 106 ari u Kosovo Polje, pored samog puta Bresje - Dobrevo, pored Terminala,sa konekcijom na regionalni put Kosovo Polje - Peć, na 200 metara od HIB pe. Elektronika , 2. Pa regjistrim. Shtëpi dhe familje , 24. Per me shume klikoni. 0 TDI AttractionHatchback, Manual, Naftë, 2WD, E Zezë, 3 Dyer, 5 vendesh, 4 cilindra, 141 kf. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Der Audi 80 lieferte auch die Basis für den ab Mai 1973. This number contains vital information about the car, such as its manufacturer, year of production, the plant it was produced in, type of engine, model and more. Shitet vetura audi 80 viti 87. 9 TURBO DIESEL SHUM E RUJTNE SI MBRENDA DHE JASHTE FABRIKISHT DIESEL ME 5 SHPEJTESI 4 GOMAT E REJA CENTRAL, HIDROLIG, ME DY QELSA TE GJITHA SERVISET I KA TE BERA PER INVESTIME. Audi Workshop Owners Manuals and Free Repair Document Downloads Please select your Audi Vehicle below: 100 200 50 80 90 a1 a2 a3 a4 a4-allroad a5 a6 a6-allroad a7 a8 cabriolet coupé coupe q3 q5 q7 quattro r8 rs2 rs2-avant rs3 rs4 rs5 rs6 rs7 rsq3 s1 s2 s3 s4 s5 s6 s7 s8 sport-quattro sq5 tt tt-rs tts v6 v8 workshop. Audi, 80 në gjithë Kosovën Audi 80. Audi a4 benzin Golf audi Audi b4 audi passat Audi 1. ly/2VCd598 Engine 2. Viti: 1987. 2022 Audi e-tron GT quattro [UK] 2022 Audi e-tron GT quattro. Gjilan 26 August 20:15. Audi marketed the 90 as a slightly more upscale version of the Audi 80. audi 80 | Drenas. C class Petrol 4 x4 Automatic 2010 with customs. 0 Bmw 5 Audi a 4 audi x6 opel zafira Audi a7 Nissan navara jetta bmw x1 Vetur a6. 5 audi 80. Vetura ne shitje Audi A8. OPEL CORSA C 1. Kërko sipas termit. 3 Audi 100 Audi a2 Audi S2 1. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Vetura në shitje Talbot Mercedes-Benz A 200 me Autopilot Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat. My audi 80, Sweden may 2007. I like this car. com - Falas. Të gjitha Makina Vetura Audi 80 Pejë. Pa regjistrim. If you have something to sell, publish your ad for free!. Die Audi 80 is 'n kompakte uitvoerende motor deur die Duitse vervaardiger Audi (aanvanklik bekend as Auto Union en Audi NSU Auto Union) vervaardig van 1966 tot 1996. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi 80 cc 100,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep. Manual Petrol 1996 200,000 KM. Progress is a mindset. 16 Mar 21:57. Viti: 1987. 9,kategori,ose vendndodhje,MerrJep. Sport dhe rekreacion , 7. 8s Benz cd220 Volkswagen golf 5 motor Audi a3 quattro. Audi Audi 80 Cabrio S2 ABY 20V Turbo. Aluminum rims …. Shpallje në Të gjitha komunat. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit …. Pa Komente BMW Z4 M40i vs. Passat polo Bmw x3 Ford golf audi a6 Opel Audi a5 audi a8 Citroen Touran audi a3 Tiguan Golf6 Golf 7 Golf 2 fiat opel astra Bmw 118 Seat ibiza Golf 5 skoda octavia Mercedes e volvo Pasat bmw 3 Bmw X5 A4 Audi A4 2010 audi sq5 Tiguan 2. Ka shumë …. 5 tdi quatro. https://bit. Vetura në shitje Mercedes-Benz GL 320 me Mbyllje qendrore në Prishtinë. al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh …. +383-049 803-396. 2022 Audi RS Q e-tron Dakar Rally. Auto przygotowane do rejestracji Posiada komplet dokumentów. com ju ofron gjithashtu një gamë të gjerë të serive Quattro , S-Model , RS- Model si Audi Q7, Q5, Q3, Q8, S8, S3, SQ 5 etj. com enable you to buy and sell almost anything on your community. 8 Traum in Bestzust. 060 m 2, €6.